Helista meile

+372 50 12 008

Kirjuta meile

info@tavepro.ee

Ava kaart

Kõrtsi tee 7/1, Lehmja, Rae vald

Helista meile

+372 50 12 008

Kirjuta meile

info@tavepro.ee

Ava kaart

Kõrtsi tee 7/1, Lehmja, Rae vald

Teraskonstruktsioonide valmistamine

N

Kandevkarkassid

N

Erilahendused

N

Projektist - valmislahenduseni

Tavepro OÜ kokkupuude teraskonstruktsioonidega sai alguse 2012. aastal, mil hakati tootma põllumajanduslikke aedikuid ja piirdeid. Järgneval aastal toodeti juba esimesed kandvad teraskonstruktsioonid ning sellest ajast saati on meie fookus olnud ehituslike teraskonstruktsioonide tootmisel. Kahe käe sõrmedel loetavate tegevusaastate jooksul on Tavepro meeskond teinud läbi suure arengu, eelkõige teraskonstruktsioone puudutavate insenertehniliste teadmiste vallas. Algusaastate kogemused olid õpetlikud ning tänaseks on ettevõte tõestanud ennast peatöövõtjatele usaldusväärse partnerina.

Teraskonstruktsioonid

Terast on ehitiste kandevkonstruktsioonina kasutatud juba üle 130 aasta. Esimene metallkarkassil seisev kõrghoone kerkis Chicagos juba aastal 1885. Enim kasutataksegi teraskonstruktsioone kõrgehitiste, tööstus- ja laohoonete, aga ka eluhoonete ehitusel.

Teraskonstruktsioonide eelised teiste materjalide ees: 

  • Kiiresti püstitatavad
  • Teras on painduv, mistõttu peab see liikuvatele jõududele (maavärinad, tuul) paremini vastu kui muud materjalid
  • Terasest on võimalik valmistada mistahes kujuga konstruktsioone
  • Teraskonstruktsioone on võimalik viimistleda paljude erinevate materjalidega
  • Konstruktsioonide ühendamiseks on mitmeid mooduseid, näiteks keevitamine, poltidega liitmine või neetimine

Ühtlasi on teraskonstruktsioonide kasutamisel ka murekohti: need võivad kõrgete temperatuuride korral kaotada oma tugevuse ja niisketes oludes korrodeeruda. Siinkohal tulevad appi pinnaviimistlusmeetodid nagu tuletõkkevärvimine ning galvaniseerimine ehk tsinkimine. Tavepro teraskonstruktsioonid on alati vastavalt kliendi spetsifikatsioonile ning kehtivatele standarditele viimistletud, et vältida ülalmainitud probleeme ja pakkuda kliendile pika elueaga lahendusi.

Meie kompetents

Meie ridadesse kuulub sertifitseeritud rahvusvaheline keevituse insener (ing. k International Welding Engineer) ning meie teraskonstruktsioonid kannavad CE-märgist vastavalt EN 1090-1:2009 + A1:2011 standardile. Oleme sertifitseeritud tootma teraskonstruktsioone, mis kuuluvad teostusklassidesse EXC 1 (põllumajandusega seotud ehitised) ja EXC 2 (elamu- ja kommertsstruktuurid). Ühtlasi on meie keevitustööde kvaliteedisüsteem sertifitseeritud vastavalt standardile EN-ISO 3834-3:2005.

KONTAKTID

+372 50 12 008

info@tavepro.ee

KIRJUTA MEILE

11 + 9 =

MEIE ASUKOHT